O láhvích Equa

Kolekce láhví Equa byla vytvořena s cílem zvýšit povědomí o čistém a bezpečném životním prostředí a o způsobu, kterým dokáže životní prostředí ovlivňovat naše zdraví. Přírodu bereme vážně, proto jsme se rozhodli darovat 10 % našich zisků ekologickým organizacím. Koupí lahve se tudíž také podílíte na lepším a čistějším životním prostředí.

Design a technické prvky

Láhve jsou navrženy s ohledem na Vaše přání a potřeby. Jsou praktické, trendy a přátelské k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Eastman Tritan, neboť se jedná o jeden z nejlepších plastových materiálů s ohledem na Vaše zdraví. Eastman Tritan je amorfní kopolyester se zeleninovým základem. Proto je lehce recyklovatelný a neobsahuje škodlivou látku bisfenol A (zkratka BPA). BPA může v lidském těle vyvolat změny, jež mohou vést k rakovině prsu i prostaty, alergiím, hormonálním poruchám atd.

EQUA lahve jsou vysoce kvalitní

Díky zvolenému materiálu a plátěné rukojeti jsou lahve velmi lehké a můžete si je vzít kamkoliv jdete. Rozměry hrdla lahve jsou optimálně navrženy, a tak se při pití nepolijete. Láhve skvěle padnou do ruky.

Design EQUA “BPA free” lahví

Nejen, že jsou láhve šetrné k Vašemu zdraví a životnímu prostředí, navíc i skvěle vypadají. Jejich radostné a barevné motivy Vás povzbudí kdykoliv se na ně podíváte.

Můžete je používat každý den

EQUA láhev je tím nejlepším společníkem při Vašich každodenních aktivitách, ať už jste v práci, na schůzce, ve škole nebo ve fitness centru. Osvěžte se Vaším oblíbeným nápojem na procházce, při domácích pracích, v knihovně či během schůzky s Vašimi přáteli. Díky láhvím budou Vaše dlouhé výlety příjemnější, pobyt v přírodě či v létě u vody bude mnohem zábavnější. Ať už budete kdekoliv, buďte si jisti, že Vám EQUA prozáří Váš den.

EQUA příběh začal v roce 2010. EQUA čerpá svoji inspiraci z přírody a lidí. Lidé pracující pro EQUA tvoří mladý a mezinárodní tým. Jejich hlavními principy jsou péče o životní prostředí a podpora zdravého životního stylu lidí v harmonii s přírodou.